Aplikace v Androidu – Endomondo

Endomondo je poměrně dobrý prográmek pro záznam sportovních aktivit, jejich sdílení a soupeření s přáteli, vytváření statistik a získávání dalších údajů o sportovních výkonech. Základ je zdarma, Pro je za poplatek, teď bohužel autoři vymýšlejí jak zajistit, pravidelný přísun prostředků na vývoj ? takže existuje i verze Premium s paušálním poplatkem. Pro základ ale stačí bezplatná verze.

Popis asi není potřeba. Dobré je, že v pc verzi je možné prohlížet statistiky a případně i doplnit omylem, chybou apod. nezaznamenané výkony.

Když dojde k nechtěnému zastavení záznamu, je možné chybějící trasu doplnit a spojit s dalším zaznamenaným nebo dokresleným záznamem.
Trasy se dají dokreslit.
Vytvoří se nová trasa přes Add Workout
může se importovat, ale když není z čeho je možno ji dokreslit

Screenshot 2014-07-18 20.14.22

Draw route for new workout
křížkem se ťuká na body trasy a endo trasu dokreslí. Snap to road kreslí přesně podle cest v mapě, pokud se odškrtne, bude kreslit přímé čáry mezi jednotlivými body. Chybné body se mažou přes Delete last point.

A pak je tu jedna užitečná vlastnost, v History je možno zatrhnout dvě nebo více tras, které patří k sobě a pomocí Merge to trasy spojí se všemi komentáři apod. Před potvrzením vyskočí okno, kde je třeba rozhodnout, zda původní trasy zachovat (přitom vyřadit ze statistik a zneviditelnit před přáteli), nebo kompletně smazat.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s