Jak přeinstalovat Windows bez nutnosti reaktivace

Článek vyšel na How-to Geek

 

Jak přeinstalovat Windows bez nutnosti reaktivace

1

Pokaždé když přeformátujete disk a reinstalujete své PC, musíte znovu Windows aktivovat, což někdy je dost bolestivé pokud tuhle aktivitu provádíte často. Tady je návod jak zálohovat a poté obnovit aktivační status.

<d0>Poznámka:nebudeme popisovat jak reinstalovat Windows, protože byste to již měli vědět. Tenhle článek jen popisuje jak zálohovat a obnovit vaši aktivaci.

Úvod

Advanced Token Manager vám jednoduše umožňuje zálohovat veškerou informaci, kterou Windows používají ke kontrole platnosti vaší kopie Windows. Souhrnně je tato informace nazvána Token, může být zálohována na externí uložné médium. Pokud máte naformátováno, můžete importovat Token a vaše Windows budou znovu pravé nefalšované genuine.

Zálohování

Po stažení vaší kopie Advanced Token Manager odsud, můžete extrahovat soubor zip a spustit spustitelný soubor exe.

2

Pokud manager spustíte, uvidíte velké tlačítko Backup Activation. Klikněte k odstartování zálohy vašeho tokenu. Všechna „BBB“ písmena jsou maskováním reálného product key, nemějte obavy, že to není váš opravdový product key.

3

Jakmile jednou kliknete na tlačítko, očekáváme, že z 99% obdržítestejnou zprávu. Pokud je někdo z vás Ultra Geek a používá doma KMS, obdržíte následující zprávu. Můžete prostě kliknout na tlačítko yes.

4

Jakmile je dokončeno zálohování aktivace, uvidíte složku nazvanou „Windows Activation Backup“ ve stejném adresáři odkud jste spouštěli token manager a v adresáři je uložena záloha.

5

Nyní můžeme Windows přeinstalovat na stejném PC, jak můžete vidět nejsou aktivována.

6

Znovu spustíme advanced token manager, tentokrát je čas zvolit Restore místo Backup.

7

Jakmile kliknete na Restore, budete vyzváni ke zvážení, zda to opravdu chcete udělat , kliněte na tlačítko yes a obnova začne.

8

Když je hotovo, objeví se hláška o úspěchu.

9

Pokud zkontrolujete platnost v System Settings, měli byste vidět guenuine znak pravosti.

10

Advanced token manager také podoporuje aktivaci Office a pracuje se všemi verzemi WIndows 7. Měl by fungovat i s Windows 8, u Windows 8.1 pracuje jen se systémem aktivovaným telefonicky. Něco o záloze licencí k novějším systémům je zde.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s