Android 5 Lollipop na Note 3

Tady je návod jak v Lollypop nainstalovat Flashplayer

Asi před měsícem na mém telefonu proběhla aktualizace Androidu z verze 4.4. Po hlavní aktualizaci proběhlo ještě několik dílčích, poslední včera 8.3. Připadá mi, že zejména  po téhle poslední aktualizaci klesla spotřeba telefonu v klidu. K verzi firmware je ještě třeba dodat že se jedná o polskou verzi . Původní německý firmware jsem musel hned na začátku vyměnit, protože obsahoval chyby. S polským jsem spokojen.

Kromě změny prostředí,  které si moc neužiji kvůli používání rozhraní Nova, je změněno a sjednoceno i grafické prostředí Nastavení.

Lépe funguje i zjednodušené rozhraní v okénku flip krytu, ze kterého lze přímo volat některý z oblíbených kontaktů nebo ovládat fotoaparát. Výsledkem jsou ovšem téměř čtvercové fotografie s příslušně menším rozlišením.

Dále je možné pomocí s-penu psát přes okénko pouzdra akční poznámku – ovšem opět malou, nebo jednoduše zapnout zadní diodu jako svítilnu. To vše funguje bez nutnosti odemykat telefon-pokud ho tedy má uživatel uzamčen -což všem vřele doporučuji.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s