Paříž – operátoři autobusů Hop-on, Hop-off

Paris Bus Tours: Top operátoři

Paris Bus Tours: Excelentní prohlídka města

lopentour_bus_2008_ccl_Dolarz

L’Open Tour je jeden z nejlepších městských hop-on, hop-off autobusouvých prohlídek.

Pařížské autobusové prohlídky mohou být excelentním způsobem prohlídky hlavních městských atrakcí pokud zde jste poprvé, nebo vám mohou pomoci získat maximum při krátké návštěvě. Autobusové túry tako mohou být ideální pro starší návštěvníky, rodiče s malými dětmi nebo návštěvníky s handicapem nebo omezenou pohyblivostí, protože systém pařížského metra může zahrnovat i určitou porci chůze a stoupání po schodech a není vždy přiliš přítulný k cestujícím s kočárky. Pařížské top autobusové túry jsou hop.on, hop-off služby, které svezou cestující několikrát za den do nejdůležitějších klíčových městských míst — a zatímco jsou mnohem dražší než metro, tyto túry jsou obecně mnohem levnější než túry s průvodci.

Les Cars Rouges Bus Tours (BIG BUS)

big bus

Les Cars Rouges je hop-on, hop-off Pařížský autobusový dopravce, který obsluhuje devět důležitých atrakcí, poskytuje audio komentáře a dobré výhledy na město díky otevřené palubě. Celá túra trvá (bez zastávek) 2 hodiny a 15 min a zahrnuje následující místa:

  • Grand Palais/Trocadero

Nákup lístků: Lístky platí dva plné dny od dne koupě mohou být nakoupeny při nástupu do autobusu nebo koupeny online. Pro informace o zastávkách a aktuálních tarifech najdete na  webu společnosti .

Jazyky dostupné pro audio komentáře: French, English, Spanish, German, Italian, Japanese, Russian and Chinese

Drobné mínus: Výborná túra pro objevování pařížských nejznámějších atrakcí, i když některá základní místa jakoMontmartre a Latin Quarter jsou na téhle trati vynechána. Toto je trasa doporučená pro první cest nebo týdenní cestu, ale pro ty, kteří již některá známá místa navštívili může být v něčem nadbytečná.

Ke stažení mapa trasy denní a noční.

L’Open Tour Paris Bus Tours

(na odkazu je interaktivní mapa, mapa v pdf, seznam zastávek i online shop na nákup voucherů. Ty je možné vyměnit při nástupu do autobusu na lístky)

car

L’Open Tour je hop-on, hop-off okružní autobusová služba, která nabízí 4 různé trasy a 50 zastávek kolem Paříže –pravděpodobně poskytuje největší rozsah možností mezi všemi autobusovými operátory v městě světla. Jasně žluté snadno rozeznatelné patrové autobusy jsou dobré na vyhlídkové jízdy, protože mají velkou otevřenou palubu. Audio komentáře jsou v angličtině, francouzštině a 6 dalších jazycích.

Ačkoliv je to velmi populární túra, čtenáři často komentovali, že se jim zdá docela drahá a že její přidaná hodnota za tu cenu není dostatečně velká. Můj návrh: použijte tuhle nabídku, pokud pro vás nebude úplně v pohodě jezdit po městě podle svého a chcete mít jednoduše zajištěno, že vám někdo určí vaší cestu. Pokud nechcete, doporučuji vzít dobrou mapu a zvolit si trasu podle svého

Trasy:

Informace o jízdenkách a časech odjezdu: Jsou dostupné jedno a dvoudenní pasy a můžete během platnosti pasu můžete projet tolik túr, kolik chcete. Kompletní informaci o současných tarifech, kde se dají koupit pasy a jízdní řády najdete na webu L’Open Tour Můžete si také zabukovat lístky online: (bukujte přímo na Rail Europe).

Pod čarou: trochu dražší než Les Cars Rouges (BIG BUS), ale nabízí kopletnější rozsah tras. Tuhle túru si vyberte pokud chcete dostat opravdu kompletní pohled na nejdůležitější městská místa.

Pařížské Autobusové trasy levně: Použijte pařížské městské autobusy

Pokud nechcete vydat 20 Euro nebo víc na tradiční autobusové trasy nebo si chcete užít město jako domorodec, použití systému městských autobusů vyjde levněji a je dobrodružnějším způsobem prohlídky města. Velmi doporučuji použít vybrané linky k prohlídce populárních čtvrtí včetně Latin Quarter, centra města, oblasti okolo Louvre , a dalších koutů po kterých toužíte.

.

.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s