Rusko

3.9.2015 článek jak přes kopírák . Před časem svaz inženýrů Ruska vymyslel jak byl sestřelen MH17. Dnes účetní? ?tvrdí, že je Rusko z nejhoršího ven. Já bych na to nevsadil ani svůj klobouk.

Stát jehož představitelé se pravděpodobně dožijí mezinárodního tribunálu má za sebou další schod k vítězství. Rubl dnes dosáhl kurzu 71 za UDS, za měsíc zdevalvoval o 40%. Přitom Rupa Brent dnes stála 41 USD. Peníze z dob ceny nafty nad 100 USD jsou dávno projedeny a hlavně přesměrovány do majetků vrchní vrstvy zakoupených na proklínaném západě. Naštěstí.  Osobní sankce způsobují že se lidé jako Timčenko nemohou dostat do svých usedlostí. Krom takové malé pojistky proti atomovému útoku tak možná západ má naději na odstavení mezinárodníhi zločince VVP.

Timchenko s House

Dům miliardáře Timčenka (nejvíc vlevo), je uváděno, že ho koupil v roce 2002 za 18 milionů CHF. Čisté jmění tohoto člověka z Putinova okolí je 14 mld. USD. Teď kvůli sankcím nemůže ve svém tryskáči do své chaloupky na břehu Ženevského jezera (vpravo dole) létat.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s