Sláva ruských zbraní , „Iskandery“ a základny na Měsíci

Sláva ruských zbraní , „Iskandery“ a základny na Měsíci

Arkadij Babčenko, ruský novinář, vydavatel časopisu „Umění války“

Vyčleníš 20 trilionů na obranu a potom se najednou ukáže, že ti zásoba raketových zbraní vydrží na 3,5 týdne nepříliš silných bombardování.

Zaměstnanci korporace „Taktická raketová výzbroj“ přešli na práci na tři směny v souvislosti se zvýšenou potřebou dodávek zbraní kvůli operaci v Sýrii. Kromě toho, pro dodávky nákladů do Tartusu VMF Ruska mimořádně zajistil od tureckých loďařů 8 nákladních lodí. Podle našich informací velké výsadkové lodě nezvládly zátěž, takže nově doplněné lodě byly rychle zařazeny do řady pomocných lodí se změnou jejich statusu na „vojenský“.

Tak teda buduješ absolutně militarizovaný policejní kasárenský stát, vojenský rozpočet navýšíš 19x proti kultuře a vzdělávání, vlečeš na přehlídce „Armaty“, natáčíš nehorázně drahé filmy o PAK-FA.

Modernizuješ, vyzbrojuješ a přezbrojuješ armádu, potom znovu modernizuješ a přezbrojuješ a znova modernizuješ a přezbrojuješ. Třetí armáda na světě, naše „Topoly“ a „Iskandery“ se ničeho nebojí a smějí se , Uralvagonzavod, ruská zbroj, jediná země která umí radioaktivní prach. Kdybychom chtěli, naše tanky by dojely do Kyjeva za 2 hodiny, nafta za 150 babek za barel, eneretická supermocnost, anektuješ Krym, Sevastopol, Černomořská flotila, sláva ruských zbraní, Rogozin, základny na Měsíci a robot na kvadruptéře. Vyčleňuješ 20 trilionů na obranu – dvacet, mamamia , trilionů!

Kde jsou rakety? Kde jsou řízené bomby? Kde jsou lodě?

Potom se najednou ukáže, že ti zásoba raketových zbraní vydrží na 3,5 týdne nepříliš silných bombardování dvěma letkami a těchhle 3,5 týdne ne nejintenzivnějších bombardování převádí raketové závody na tři směny.

Dny a noci u martinských pecí, nezavírala naše Ródina očí .

Vše pro frontu, vše pro vítězství.

Medaili za boj, medaili za práci.

A v Sevastopolu anektovaném před 2 lety, městě námořní vojenské slávy, základně Černomořské flotily chybí 8 loděk, schopných dojet do Tartusu. A zase je musíme koupit v Turecku.

Kuci, dyk ste se snad chystali vstát s kolen a nesouhlasit s jednopolárním uspřádáním světa. Přeci máte „Omama-čmoud“ na autech, banderovce v podbřišku, IS v Sýrii, Taliban na Jihovýchodě, Azov v Mariupolu a Pravý sektor v Pjeskách.

A co je nejdůležitější NATO u vrat.

NATO. U. VRAT.

Kde jsou rakety? Kde jsou řízené bomby? Kde jsou lodě? Kde jsou sklady nacpané zbraněmi 21. století? Kde jsou výrobní kapacity? Kde je Krupp, Ferdinand Porsche a Karl Zeiss? Kde je křižník Tirpitz? Kde je všechno? A, ano.  Kde je dvacet trilionů? S holou prdelí oddíl naběhl na nepřítele, rozpoutala se krvavá bitva. Tak jakpakže se jim tak daří, ha?

V rámci projektu „Žurnalistika bez prostředníků“

Text je publikován bez svolení autora, věřím, že by mi to dovolil.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s