Ruské bajky

Při domovní prohlídce u plukovníka ruského Ministerstva vnitra byla nalezena dolarová hotovost ve výši ekvivalentní 8 mld. Rublů (123mil. USD). Plukovník je zaměstnancem centrály MV pro boj s korupcí.

Šampión paralympiád v Pekingu a Londýně je falešným invalidou. V srpnu byl za přijetí úplatku odsouzen oční lékař, který zařídil zařazení sportovce do příslušné invalidní kategorie .

Zdá se, že jedinou opravdu opoziční stranu s hlavním bodem programu pro nadcházející volby v Rusku – odvoláním prezidenta Putina- se snaží vyřadit z volebního klání. Lídra strany PARNAS Borise Němcova preventivně nechali zastřelit již loni. Před volbami se ve vedení strany soustředili hlavní opozičníci, jejichž jména je dobré poznamenat:   Kasjanov, Zubov, Lukaševič a vycházející hvězda opozice V. Malcev. Volby do Státní dumy se konají za týden. Soud měl rozhodnout o vyřazení strany z voleb nikoliv na zásah státu, ale na podání konkurenční nevýznamné strany. Lze očekávat zajímavý vývoj.

4. Září proběhla na Rudém náměstí bitva o zdarma rozdávaný „řecký“ salát. Předpokládám, že s ohledem na ruské protisankce byl salát vyrobený v rámci náhrady dovozu v Rusku.

5. Měsíčně narůstá deficit ruského rozpočtu o 1,5 trilionu Rublů. Za dva roky se snížil HDP ze 2 trilionů USD na 1 trilion USD a měsíčně deficit dosahuje 7 – 9 mld. USD.

6.Rusku se podařilo dohodnout se Saudy snížení těžby ropy. Ruská ekonomika jepodle Putina již stabilizovaná.

7. Syrští povstalci nedodržují příměří – v podání ruské RenTV

8. Jak si Rusko vykládá demokratické volby:

🙂 tady je to ještě lepší 🙂

a tde takový sumář

Podle ruského fyzika Špilkina suverénního vítěze „demokratických“ voleb podpořilo 15% voličů :-)) Volby byly podle něj zmanipulovány pomocí hlasů těch voličů, kteří nepřišli. Jejich hlasy byly prostě elektronicky připočteny Jedinoj Rosii (šrafovaná plocha).

1474375788_956705_96

Existuje i mapa porušení pravidel voleb. Zde červenými body jsou zaznamenány případy, kdy pozorovatelé zjistili porušení pravidel. Tam, kde narušení zaznamenána nejsou, nebyli pozorovatelé. Velmi srandovně zde vypadá Čečna  a Krym 🙂

9. EU prodloužila o 6 měsíců sankce proti několika desítkám osob a firem blízkých ruskému režimu za porušování mezinárodního práva anexí Krytu. Sankce proti Putinu samému zavedeny nejsou, zřejmě proto že je chudý jako kostelní myš.

10. 14.3. bylo oznámeno, že do 15.3.2016 budou vyvedena ruská vojenská skupina ze Sýrie. Ve volbách do ruské dumy hlasovalo v Damašku 4500 lidí. Informace ruské volební komise prozradily utajovanou informaci o počtu ruských vojáků v Sýrii.

11. Minimální odhady peněz vyvedených z Ruska za dobu vládnutí Putina jsou někde okolo 1,5 triliónu USD.

12. Celosvětový bezplatný internet ze satelitů bude Rusko tušit,  pokud nad jeho území zaletí internetový aerostat, bude bez milosti sestřelen.

13. Dovedete si představit, že by např. Na TV Prima v předpovědi počasí moderátor uvedl následky atomového výbuchu nad územím Sibiře nebo jako tihle debilové nad státem Nebraska USA?

14. USA oficiálně obvinili Rusko za hackerské napadení serverů Demokratické strany.

15.

16. V Rusku fakt řeší zásobování v případě války. Ekonomika padá na hubu,takže se to svádí na nutnost mobilizace proti agresivnímu západu. Alenka v krajině za zrcadlem. 

17.Pár fotek

18. Střetnutí Západu s Východem. Tady je to rusky.

19. Ruským funkcionářům a státním úředníkům byl doporučeno aby přivezli zpět děti a rodiče ze západních zemí.

20. Ruští vojáci v Donbasu nejsou . Tahle verze dostala před pár dny (říjen 2016) trhlinu, když o ruské přítomnosti nečekaně promluvil Putin.

21. Jediná ruská letadlová loď Admirál Kuzněcov se v doprovodu atomového křižníku Petr Veliký a několika dalších lodí řítí do Středozemního moře. Jsou závistníci, kteří tvrdí, že loď ani křižník samy jet nemohou, neb jim více než 10 hodin nevydrží těsnění parních kotlů a proto je táhnou bojové remorkéry. Ale co, zásob zbraní se na letadlovou loď vejde dost.

Kuzněcov.jpg

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s