Také hacker

Zajímavé. Mohou to byt 2 nebo 3 dny kdy bylo v USA v souvislosti s nedávnými hackerskými útoky na servery Demokratické strany vydáno velmi ostré prohlášení. Američanům nakonec zřejmě došlo, že ten někdo se snaží přímo zasáhnout do průběhu volební kampaně a tím vlastně útočí na základ státu, ústavu. A protože se naštvali jak jsem psal již dříve, netrvalo dlouho a získali dostatečnou jistotu, že za útoky útoky je Rusko. Následovalo oznámení tvrdé a nečekané odvety.
K rozpadu elektrické sítě,  bankovních sítí nebo podobným útokům jak by mohl člověk předpokládat zatím nedošlo a zřejmě nedojde. Zato naše chrabrá policie dostala červený papír z Europolu a po pár hodinách, jen co si chlápci navlékli kalhoty a příslušenství a došli pro auta, vletěli do jednoho z pražských hotelů a sejmuli chlapíka co se jinak v luxusním bouráku s partnerkou promenoval po Čechách . Toho to tak překvapilo, až sebou sekl.

Pokračování se jistě dočkáme. Já mám jen obavy, aby to PČR zase nezvojtila. Známe to. Není málo případů v minulosti, kdy nejen z nemocnice ptáček uletěl. Nejznámější uteklý vězeň je zavřený až zčerná v JAR.
Ale copak?Jako kdyby mne slyšel:-))

21.10.2016 Masivní DDoS útok na všechny možné americké servery. Válka v kyberprostoru? IS nebo Rusko?

ddos

22.10.2016 ráno

23.10.2016

25.10.2016 Připojila se ukrajinská CyberChunta : The Surkov Leaks, as they have been called on Twitter since their release, show us a picture of the Ukrainian Conflict that we have long suspected: the Kremlin had a guiding hand in orchestrating and funding the supposedly local and independent government. a ještě

 

5.11.2016 a tady je zdroj

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s