Internetové TV

upd. 14.12.2016  Amazon

 

Na http://www.svetandroida.cz vychází seriál o možnostech přijímat televizi resp. filmy a seriály na mobilních přístrojích (nejenom). V poslední části jsou popsány služby Netflix a HBO GO. První je dostatečně známá, po registraci je možné měsíc služby využívat zdarma a kvalitu vysílání i  obsah služeb tak trochu ochutnat. Nejsou k dispozici české titulky, ale kdo se chce dívat na filmy a seriály s originálním zvukem, má možnost zapnout anglické (ale někdy i německé či polské) titulky. Novější televize mají v systému aplikaci Netflix, takže jediné co je potřeba je zřídit účet a po měsíci platit necelých 10 USD. Doporučuji plán Standard, kromě HD můžete Netflix sledovat nezávisle na dvou přístrojích (např. TV a tablet). Přitom je netflixu jedno na kolika přístrojích je aplikace na instalovaná, přehrávat může jen počet daný  programem, který jste si předplatili.

netflix

netflix-ceny

netflix-programy

Pro zjištění ceny HBO GO bez toho, aby bylo třeba objednávat příjem TV jsem se musel na webu sledovanitv.cz zaregistrovat. Výsledek je takový.

sledovani-balicky

hbogo-cena

vysilantv

Nároky na rychlost internetového spojení nejsou u Netflixu nijak velké a filmy si pustíte bez reklam a kdy se vám to bude hodit.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s