Nejnekompetentnější v historii

Donald

1. Ještě před odvolacím Comeye  Trump požádal o zastavení vyšetřování gen. Flynna v souvislosti s jeho kontakty s Kremlem:

President Trump asked the F.B.I. director, James B. Comey, to shut down the federal investigation into Mr. Trump’s former national security adviser, Michael T. Flynn, in an Oval Office meeting in February, according to a memo that Mr. Comey wrote shortly after the meeting. 

2. Poslední skandální chování tohoto prezidenta souvisí s jeho tajným setkáním s Lavrovem a ruským velvyslancem v oválné pracovně (US média nebyla pozvána, přítomna bylaa jen ruská média, která ovšem o schůzce s patřičnými komentáři informovala). Při schůzce byly Rusům údajně vyzrazeny tajné informace (informace, které nebyly určeny ani spojencům) ohledně (izraelských zdrojů uvnitř IS)

Další neadekvát. Americká kavárna. Jen krátká citace: … Dunning-Krugerův efekt je fenomén, pro kterém je nekompetentní osoba příliš nekompetentní k tomu švy pochopila svou nekompetentnost. 

Davidovi se nedaří. Jednoho vyhodí a druhý (kterého už vyhodit nepůjde) se vrátí oknem:-)) (Mueller se vyslovuje Muh-lur)

Podrobněji o Muellerovi

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s